Один з основних напрямків роботи ПШБ с.Крупець обслуговування людей з обмеженим фізичними можливостями. Для користувачів даної категорії в бібліотеці діє інформаційний центр для „Повір у себе”. Де можна отримати інформацію з різних питань: нормативно-законодавчих, з питань соціального захисту, інформацією з різних аспектів життєдіяльності людей з обмеженими можливостями, відомості про соціальні, реабілітаційні, психологічні, навчальні заклади, об’єднання, центри, асоціації.
В бібліотеці можна ознайомитись з інформаційним бюлетенем „Інва.net”, який надходить з державної обласної бібліотеки. Також можна переглянути книжкові виставки „Найди себе у своїй справі”, „Разом ми одна сім’я”, „Надія живе разом з нами” тощо, які оформлені в бібліотеці, стати учасником засідань за круглим столом разом з представниками місцевої влади, пенсійного фонду, соціального захисту населення обговорити наболівші питання, дізнатися про нове в законодавчій базі тощо. Прийняти участь у благодійних святах , на яких можна поспілкуватися між собою, послухати гарну пісню, добре, щире слово і за чашкою чаю поділитись своїми думками.
Валентюк Олександр Георгійович народився 3 вересня 1986 року в с.Крупець. Інвалід ІІ групи, захворювання крові.
Ще з дитячого садочка, Саша любив малювати, але не тільки на папері, малював скрізь: крейдою на асфальті, по стінах будинку, по плоті. Пішовши до школи він познайомився з інструментом, яким можна було малювати по дереву і цей малюнок вже не змиє вода - випалювач. Починалося все з простеньких малюнків: грибочків, квітів, тварин. З віком малюнки склали складнішими. Це "Перша зустріч” і тому подібні. Саша неодноразово приймав участь в обласному конкурсі для дітей-інвалідів „Як живемо і вчимося – наші мрії”, мав подяку за участь в ньому. Хоча хвороба забирає багато сили і здоров’я, Саша залюбки приймає участь у різноманітних бібліотечних заходах: виконує народні пісні, читає гуморески ( Глазового, Ковільки, Грабоуса). В цьому році Саша закінчив 4 курси Університету водного господарства в м.Рівне.
Кухарук Людмила Матвіївна народилася 5 липня 1965 року в с.Срібне. Інвалід І групи, ДЦП.
Людмила Матвіївна, відома майстриня Радивилівщини. Її вишивки були неодноразово представлені на багаьох виставках майстрів народного декоративного мистецтва, як у Радивилові так і в обласному центрі. На виставці майстрів народного декоративного мистецтва, яка відбувалася в Рівному,Людмила отримала почесну грамоту і зайняла ІІ-ге місце.Усі її роботи надзвичайно романтичні й різноманітні. Квадратиками, ромбиками, зірочками, хрестиками, квітами та іншими фігурами вишивальниця створює неперевершені шедеври, передаючи яскравий колорит волинського краю. Але найбільше любить вона вишивати картини різних сюжетів: ікони, пейзажі, мініатюри.Картини, які вишиває Людмила вражають своєю яскравістю кольорів підібраних з великим смаком. „Я дуже люблю вишивати маленьким хрестиком, тоді кольори лягають м’яко і переходять з одного тону в другий незамітно. Людмила Матвіївна дуже гарно в’яже спицями та гачком. Любить почитати цікаву книгу, послухати сучасну українську пісню, відпочивати біля води. „Вода заспокоює, освіжає, надихає на творчість” – говорить Людмила. Людмила завжди весела, привітна, щира, за допомогою волонтерів та бібліотекарів вона має змогу переглядати сторінки журналів „Наталі”, „Лізу”, „Жінку”.
Неповторність орнаментів і багатобарвністю узорів її мистецьких робіт захоплюються не лише в Радивилівському районі, але і за його межами. Щасти тобі Людмило!
Загурська Раїса Володимирівна народилася 11 грудня 1989 року в с.Бараннє. Дитина інвалід. Захворювання органів зору.
Рая ще з дитинства полюбляла кольорові олівці. Спочатку вони її не слухалися, весь час ламалися , губилися. Пізніше на зміну олівцям прийшли фломастери, вони хоч і не ломилися, але дуже швидко списувались або висихали. Вже в школі Рая оволоділа мистецтву пензля, за свої малюнки вона отримувала хороші оцінки, це давало її натхнення для подальшого малювання. Раїні малюнки стали постійно з’являтись на шкільному стенді "Кращі малюнки в школі”, згодом вона приймала участь в обласному конкурсі дитячої творчості і зайняла 2 місце, була неодноразово нагороджена призами за участь у виставках від обласного центру соціальної служби молоді. А ще Рая вишиває, мелодійно співає, приймає участь в бібліотечних заходах. На сьогоднішній день опановує мистецтво виробів із природного матеріалу.
Народився 27 січня 1992 року в с.Крупець. Дитина інвалід. Захворювання кістково-м’язового апарату.
Маленький Степан дуже любив і зараз любить різноманітні іграшки. А ще його дуже цікавило, як вони рухаються, за допомогою чого кружляються колеса в машинці, ворушать ногами та руками ляльки. Скільки їх прийшлось переломити і розібрати, щоб дійти істини. Але це було колись. Тепер Степан навчився робити іграшки сам, які за допомогою невеликих хитрощів: ниточок, дротиків, грузиків приводяться в дію. Степан вирізує свої іграшки сам, спочатку малює їх на фанері олівцем, розмаловує і вирізує. Інколи йому допомагає тато вирізувати, тому що болять руки, але фантазує Степан сам. Неодноразово приймав участь у багатьох виставках в Радивилові та в Рівному. За участь у виставці в Рівному, у номінації „Краща рухома іграшка”, мав подяку. Неодноразово нагороджувався призами подарунками за свої цікаві роботи від соціальної служби молоді. Поки що Степан закінчив 11 клас, і хто знає яких успіхів досягне в майбутньому.